Animacje 2D

Animacje 2D, nazywane również animacjami dwuwymiarowymi, są bardzo efektywną formą obrazowania treści w Internecie oraz telewizji. Klienci decydują się na wykonanie animacji 2D, by w dynamiczny sposób przedstawić odbiorcy produkt, usługę, wydarzenie i wiele więcej. Z uwagi na to, bez względu na branżę w jakiej działasz, animacja 2D to doskonały wybór, by uatrakcyjnić przekaz. Za wykorzystaniem animacji 2D w działaniach marketingowych przemawiają nie tylko względy wizualne. Film animowany to przede wszystkim format pozwalający na opowiedzenie o każdym, nawet najbardziej wymagającym temacie, w sposób prosty i czytelny.

Dlaczego warto?

MediaLoona posiada w swoim portfolio dziesiątki animacji 2D, wykonanych przez doświadczonych specjalistów. Współpracę z klientem rozpoczynamy od poznania jego oczekiwań, potrzeb, tematu oraz grupy odbiorców, do której adresowany będzie film animowany. Tworząc animacje 2D zwracamy szczególną uwagę na język, jakim komunikuje się firma, dzięki czemu powstające realizacje są całkowicie spójne z polityką marki. Kompleksowe podejście pozwala na dopasowanie produktu do wszystkich założeń. Co więcej, na każdym etapie planowania i tworzenia animacji 2D, pozostajemy w kontakcie z klientem, co świadczy o naszym dużym zaangażowaniu. Wszystkie produkcje animowane, które kreujemy, są skrojone na miarę. Filmy realizuje dział rysowników, grafików, copywriterów oraz animatorów z wieloletnim doświadczeniem w branży, znających nowoczesne narzędzia, techniki i trendy w marketingu. Bez wątpienia wyróżnia nas terminowość – zawsze dotrzymujemy ustalonych wcześniej deadline’ów, wiedząc, jak istotna jest to kwestia dla naszych kontrahentów.

Ile kosztuje animacja 2D?

Cena zależna jest od wielu czynników. Zważywszy na to, najlepiej skontaktować się z naszą firmą. Stworzymy wycenę realizacji filmu animowanego oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź nasze portfolio.

animacje 2D