Filmy na TikTok

Dotrzyj do klientów tworząc krótkie filmy na TikTok, Instagram czy Facebook, wykorzystując najbardziej trendujący w marketingu format wideo 9:16. Nie da się ukryć, że rolki, shortsy i tiktoki zawładnęły światem marketingu internetowego. Kilkusekundowe filmiki tworzone są przez marki nie tylko ze względów rozrywkowych. Istotnym powodem są też aspekty wizerunkowe oraz sprzedażowe. Rolki to przyszłość. Warto być o krok przed konkurencją i już dziś sukcesywnie rozwijać swoje profile w mediach społecznościowych, kreując nowoczesny, przyjazny obraz w sieci.

Dlaczego warto?

Budując społeczność w Internecie, jest się możliwie najbliżej swoich klientów, dzięki czemu rozumie się ich potrzeby, problemy oraz oczekiwania. W ten sposób zyskuje się zaufanie i sympatię, a to z kolei wzmacnia przywiązanie do danej marki i przekłada na jej pozytywny odbiór. Tuż obok wartościowej treści tiktoków i innych pokrewnych formatów, najważniejsza jest jakość video contentu. Chcąc zaciekawić i zatrzymać uwagę odbiorcy na dłużej, warto zadbać w szczególności o czysty obraz, dynamiczny montaż, intrygującą muzykę oraz oryginalne, kreatywne przedstawienie usługi czy produktu. Aspektów, o których należy pamiętać, tworząc video 9:16 na TikToka, Instagrama czy Facebooka, jest wiele.

Tworzymy filmy na TikTok

Skorzystaj z naszej pomocy! Opracujemy koncept na tiktoki lub wesprzemy Cię w finalizacji Twoich pomysłów, napiszemy spójny brief, zajmiemy się produkcją z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu video i audio. Nasz zespół odpowie także za montaż krótkich filmików, dostarczając gotowy do publikacji content.

Zainwestuj w przyszłość już dziś! Współpracując z MediaLooną zyskasz estetycznie wykonane materiały, wzmocnisz profesjonalny wizerunek marki, zdobędziesz nowych odbiorców i nawiążesz silniejszą więź z klientami. Skontaktuj się z naszym domem produkcyjnym i przedstaw swoje oczekiwania oraz pomysły.

filmy na TikTok