Filmy reklamowe

Z uwagi na ilość informacji, jakie przyswajamy każdego dnia, oglądając telewizję czy śledząc treści w mediach internetowych, coraz trudniej o naprawdę skuteczną, angażującą reklamę wideo. Z tego powodu odbiorcy mają tendencję do omijania wzrokiem przekazów, które wpisują się w ramy promocyjne. Zjawisko to nazywane jest ślepotą banerową, z ang. banner blindness. Tworząc content, warto skupić się na jakości, subtelności i atrakcyjności przekazu, który zwróci uwagę klientów, a jednocześnie wzbudzi sympatię do danej marki. Bez wątpienia w przełamaniu schematu sprawdzą się filmy reklamowe.

Charakterystyka filmów reklamowych

Film reklamowy to krótka produkcja wideo stworzona w celu promowania produktu, usługi, marki lub idei. Najważniejszą cechą tego rodzaju wideo jest podkreślenie wartości firmy i jej zalet. Jednocześnie film reklamowy promuje także usługę lub produkt. Dzięki temu film reklamowy staje się kompletny. W odróżnieniu od spotów reklamowych, filmy reklamowe mogą przybierać nieco dłuższą formę, sprzyjającą odpowiedniej narracji, a nawet storytellingowi.

Dlaczego my?

Jako dom produkcyjny z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, przeprowadzimy Cię przez etap kreowania profesjonalnego filmu reklamowego. Wesprzemy Twoją markę podczas określania celu wideo i docelowej grupy odbiorców, zadbamy o organizację planu, realizację filmu reklamowego oraz jego dystrybucję. Posiadamy doświadczenie w pracy z kontrahentami z różnych branż, a to oznacza, że potrafimy z łatwością dopasować się do potrzeb danego sektora, jego klientów i budżetów. Stworzymy dla Ciebie trafny, absorbujący film reklamowy. Szukasz kompleksowej obsługi? Napisz do MediaLoony. Omówimy Twoje oczekiwania i potrzeby. Ponadto  odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania związane z produkcją filmu reklamowego. Pozostajemy do dyspozycji!

Sprawdź nasze realizacje!

filmy reklamowe