To, co nas wyróżnia – to praca zarówno dla małych, lokalnych Klientów  oraz topowych polskich i globalnych marek. A to oznacza, że potrafimy odpowiadać na potrzeby firm z różnorodnych branż oraz znamy specyfikę pracy na zróżnicowanym budżecie. Nie zamykamy się na małe, kameralne produkcje i działamy na każdym etapie produkcji: od opracowania koncepcji scenariusza, poprzez organizację planów zdjęciowych na pełnym montażu i postprodukcji kończąc.

Wiemy, jak bardzo ważny jest odpowiedni zespół specjalistów, który pracuje nad egzekucją briefu Klienta, dlatego starannie selekcjonujemy i dobieramy skład ekipy realizacyjnej do konkretnej produkcji filmowej lub fotograficznej, biorąc pod uwagę wszystkie etapy produkcji.

Niezmiennie zależy nam na jakości, dlatego do każdego briefu podchodzimy bardzo indywidualnie i elastycznie. Wiemy, że wszystkie powierzone nam projekty wymagają opracowania dedykowanych rozwiązań produkcyjnych i kreatywnych procesów.

W zależności od złożoności briefu i rodzaju zlecenia – współpracujemy z impresariatami zrzeszającymi najlepszych Twórców filmowych oraz z niezależnymi freelancerami.

Do tej pory zrealizowaliśmy setki produkcji i ta liczba cały czas powiększa się. Powiększa się również grono naszych zadowolonych, powracających i stałych Klientów – to oni są naszą najlepszą wizytówką.

W naszym portfolio znajdują się standardowe formaty oraz zupełnie nietypowe materiały, odpowiadające na szczególne potrzeby Klientów: filmy produktowe, filmy reklamowe, spoty reklamowe, tiktok filmy, filmy interaktywne, sesje zdjęciowe, branded content, storytelling,   filmy reportażowe, wywiady video, animacje powerpoint, animacje 2D i inne.

Jeśli potrzebujecie wyprodukować film lub sesję fotograficzną dla swojej firmy, marki, produktu czy wydarzenia – zapraszamy do kontaktu z nami. Porozmawiajmy, poznajmy się i stwórzmy wspólnie skuteczną produkcję video lub foto dla Twojego biznesu!