Transmisje video online

Transmisje video online umożliwiają przekazywanie informacji oraz wydarzeń na żywo licznemu gronu odbiorców. Nowoczesny sprzęt pozwala na transfer obrazu i dźwięku z konferencji, wykładów, webinarów, spotkań biznesowych, koncernów czy wydarzeń sportowych, ale również atmosfery danego miejsca, relacji między uczestnikami i charakteru eventu. To atrakcyjny format, dzięki któremu można dotrzeć do wielu osób. Kontrahentów, sponsorów i osób zainteresowanych działalnością Twojej firmy bez dużych nakładów finansowych i logistycznych.

Realizacja streamów live

Jako MediaLoona zrealizowaliśmy dziesiątki transmisji online. Działamy kompleksowo, dlatego dbamy o każdy aspekt relacji na żywo. Z ekipą naszych specjalistów nie będziesz musiał martwić się o jakość obrazu, dźwięku, oprawy graficznej czy oświetlenia. Realizując stream online dużą uwagę przykładamy do odpowiedniego sprzętu od najlepszych na rynku marek. Dzięki temu techniczna obsługa strumieniowego przesyłania na żywo pozostaje na wysokim poziomie, a to z kolei wzmacnia pozytywny, profesjonalny wizerunek Twojej firmy wśród odbiorców.

Jesteśmy przekonani, że odpowiemy na wszystkie Twoje potrzeby. Wyślij do nas wiadomość. Chętnie przedstawimy szczegóły oferty oraz stworzymy wycenę realizacji transmisji video online. Pozostajemy do dyspozycji!

Sprawdź nasze realizacje wideo!

transmisje video online